piatok 2. októbra 2015

Listová kabelka z fashionboom.sk

Ahojte žienky. Dnes by som vám veľmi rada predstavila e-shop fashionboom.sk. Jedná sa o slovenský eshop, ktorý je plný módy pre ženy, no nezabudli ani na naše polovičky. Každá si tam nájde kúsok seba a dokáže sa obliesť od hlavy až po päty.
Ak obľubujete legíny je tam široký výber, dokonca sú tam aj také čo sa aj mne páčia ( a to je už čo povedať, keď ja veľmi "legínovú módu" neuznávam :-D )

 Po veľmi dlhom váhaní čo si vyberiem na recenziu, som si vybrala pomerne nevýraznú a nezáživnú kabelku, ktorá ma pravdupovediac na prvý pohľad neuchvátila, ale predsa som ju musela mať :-D. Obľubujem jednoduché a minimalistické veci, ktoré sa ľahko kombinujú a táto kabelka je jedna z nich. Nečakala som, že bude trošku ružovo-červená, ale tak veľmi mi to neprekáža. Je kvalitne spracovaná, nevytŕčajú z nej žiadne nitky ani nič také. Zapínanie je klasické- na magnet.Ako by som ju skombinovala ? 

Po dlhom premýšľaní čo by sa ku kabelke hodilo z môjho šatníka, som zistila, že sa mi nič k nej nehodí :-D. Neviem prečo, ale strašne sa mi k nej žiada sukňa s vysokým pásom, crop-top a vysoké lodičky. Určite to nie je  outfit, ktorý vytiahnete s kamarátkou na kávu. Párty alebo ísť večer do mesta prichádza skôr do úvahy.Určite budú všetky oči na tebe :-D

(zdroj:internet)

(zdroj: internet)

(ešte byť taká pekná a mať takú postavu :-D) 

Ďakujem veľmi pekne fasionboom. 

Komunikácia prebehla na úrovni, v prípade akýchkoľvek otázok ich neváhaj kontaktovať.
A nezabudni zavítať aj na ich FB stránku, kde každý deň pridávajú nové príspevky. :-)

Ďakujem veľmi pekne za prečítanie článku. 
Pekný zvyšok dňa. S pozdravom vaša Sabína. 

P.S: do komentárov mi môžeš napísať - aké kabelky preferuješ a koľko ich doma cca vlastníš
                                                              - kde nakupuješ kabelky ( kamenný obchod alebo internet)
                                                              - aký outfit by si k tejto kabelke volila ty 
  2 komentáre: