nedeľa 26. júla 2015

Pierre-Fabre: Klorane,Avene / recenzia

Ahojte baby. Dnes by som vám veľmi rada predstavila spoločnosť Pierre-Fabre, ktorá je pôvodom farmaceutická firma. Jej jednu vetvu tvorí dermokozmetika, ktorá mi bola poskytnutá na recenziu. K dispozícii má niekoľko značiek, ako AveneKloraneA-DermaDucrayElancyl
Ja som si vybrala 3 produkty značky Klorane a Avene


Šampón a bezoplachová starostlivosť  na vlasy s ľanovými vláknami 

Sú určené na vlasy bez objemu s tvaru. Nikdy som nemávala problém s objemom, keďže mám kučeravé vlasy, ale v poslednom čase som si všimla, že už to nie je to, čo to bývalo, keďže mám na môj vkus dosť dlhé vlasy (chystám sa ich skrátiť). Tak som sa rozhodla, že niečo takéto vyskúšam.
Obidva výroby majú príjemnú, nevtieravú vôňu, ktorá sa vo vlasoch neudrží, čo mne až tak veľmi neprekáža.
Šampón má 200 ml, čo je taký priemer, ale napočudovanie netreba ho dávať veľa, pretože pekne pení.  Je dostupné ekonomické 400 ml balenie.Zo začiatku som z neho nebola nadšená, pretože mi robil čudné vlasy :-). Boli veľmi jemné a neposlušné,ale časom, keď som ho používala pravidelne, tak som z neho mala úžasné vlasy. Boli plné života,ľahko upraviteľné a hlavne objemne! Takže, keď sa vám zo začiatku nebude pozdávať, dajte mu šancu. Vaše vlasy potrebujú čas, aby si na neho zvykol.
Link TU, kde sa môžete dozvedieť viac. 
Bezoplachová starostlivosť má 125 ml, čo je tak akurát, ale nenahnevala by som sa, keby bolo balenie väčšie :-). Veľmi chválim aplikátor, ktorý strieka malé kvapky , pretože sa to veľmi dobre aplikuje do vlasov. Zaujímavé a neobvyklé je na tom to, že to je hustej konzistencii. Odporúčam aplikovať hlavne od korienkov vlasov. Určite pridáva objem a napomáha tvarovať vaše vlasy do požadovaného tvaru. Neviem si predstaviť, ako by to fungovalo bez tohto šampónu, ale tak určite odporúčam kupovať obidva tieto produkty spolu, pretože sú to nerozlučná dvojka, ktorá proste k sebe patrí :-)
Link TU, kde sa môžete dozvedieť viac.

Termálna voda v spreji

Asi jedna z najrozoberanejších termálnych vôd. Jedny ju milujú a druhé ju hejtujú Počúvala som o nej skoro všade a tak som ju chcela vyskúšať na vlastnej koži. Obsahuje vodu z prameňa Avéne. Slúži na osvieženie alebo na upokojenie podráždenej pokožky. Ja som ju používala, ako fixátor na makeup alebo, keď boli vonku veľké horúčavy, tak aj na osvieženie. Rozprašovač vám poskytne jemnú hmlu. Predáva sa v objemoch 150ml a 300ml.
Link TU, kde sa môžete dozvedieť viac.


A v takýchto pekných obaloch mi prišiel šampón a termálna voda.
Obzvlášť ma prekvapila krabička s obálkou na termálnu vodu, v ktorej sa nachádzali tieto roztomilé kartičky. Takže túto zásielku hodnotím kladne a ďakujem Pierre-Fabre za poskytnutie produktov k recenzii.
Teším sa na ďalšiu :-)
Pekný zvyšok dňa vám želá Sabína zo SueLadyBlogu. 

2 komentáre:

  1. Avene je super značka ...
    www.aduliksun.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ještě ani s jedním produktem nemám zkušenost, ale přípravek od Avene jsem chtěla nedávno zkusit.
    Dendy odkaz

    OdpovedaťOdstrániť