piatok 6. marca 2015

Rozbaľ to trendovými lodičkami !

Rozbaľ to trendovými lodičkami

Ahojte baby. Prichádzam s outfitovým článkom,ale nebude to žiadna klasika,kde dievča nám predstaví jeden outfit a "otŕča sa " v ňom na fotke :D (Nebolo to myslené zle,sama čítam a bavia ma také články). Takže dnes sa vám neukážem celá  na fotke,ale len uvidíte outfity,ktoré som sama zostavila z môjho (chudobného :D ) šatníku. 
Tieto krásne lodičky mám zo stránky www.trendovo.sk. Je tam milý personál,ktorý vám určite odpovie na každú otázku a web je prehľadný,ľahko sa tam zorientujete. 
Čo ma prekvapilo,majú aj vlastný instagram,kde postujú vážne pekné a zaujímavé fotky.

Zaujímavosť o lodičkách :

V histórii mali ženy zakázané nosiť lodičky,pretože to vzbudzovalo dojem,že je to diablov nástroj. Tak bol vydaný zákon,ktorý zakazoval ženám nosiť túto obuv. Ak sa našla odvážna žena,ktorá aj tak nosila túto obuv bola prehlásená za čarodejnicu a bola upálená. Zkludnilo sa to až po roku 1860 a v 20.storočí to bola samozrejmosť u každej ženy vlastniť aspoň jedny lodičky. 


Prejdime k samotným lodičkám:

Zaujali ma svojim tvarom a vzhľadom,tak som sa rozhodla,že si ich objednám. Prídu mi skvelé k šatám ale taktiež aj k úzkym rifliam. Veľmi je smutné,že mi vôbec nesadla veľkosť a tak nemôžem ich "prevetrať" niekde vonku. Veľkosť lodičiek je 38. Farba je krémová a majú semišový povrch. Opätok je 10 cm,čo je taký priemer. Na eshope už nie sú dostupné,je to veľká škoda. Ako som ich zahrnula do outfitu ? :

(takto by som išla aj na diskotéku) 
(taký trochu slávnostnejší outfit) 
(do mesta na kávu s kamarátkou) 

Páči sa vám tento článok ? Čo hovoríte na lodičky ?
Mrknite aj na ich FB stránku.

1 komentár:

  1. paaaani ty jsou dobry :) ja driv podpatky vubec nenosila, ale posledi pulrok nenosim pro zmenu vubec nic jineho :) teda takhle vysoky a uzky si zatim netroufam, ale doufam, ze se k nim dopracuju :)

    OdpovedaťOdstrániť